PŘEDNÁŠEJÍCÍ

PhDr. Romana Bryndová, kouč, lektor, HR konzultant, Zentiva Group, a.s., Praha

PhDr. Romana Bryndová

Svou kariéru v oboru lidských zdrojů zahájila v roce 1998 jako Training & Development Manager CR/SR ve společnosti Tesco Stores. a.s., kde poté působila jako Country Training & Development Manager. Od roku 2006 pracuje ve společnosti Zentiva, naposledy na pozici HR Director pro ČR, SR, Rumunsko, Rusko, Ukrajinu, Baltské státy, Bulharsko, Polsko, Maďarsko a Turecko, předtím na pozicích HR Design Director, Corporate HR Manager – Training & Development a Head of HR Controlling. Zkušenosti získala v oblastech Compensation & Benefits, HR controlling, Training & Development, Talent Management, Performance Management, HR communication, Social Relations, a dalších. Postgraduální vzdělání v oboru HR managementu získala na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Na University of Cambridge získala Certificate of Higher Education v oboru koučinku. Je certifikovaným trenérem manažerských dovedností, je certifikována na Hoganovu psychodiagnostiku a členem American Society for Training and Development.


Mgr. Markéta Dufková, Training & Development Specialist, ING ČR, Praha

Markéta Dufková

Pracuje jako Training & Development Specialist ve společnosti ING životní pojišťovna, kde se věnuje plánování a organizaci rozvojových activit pro zaměstnance, navrhuje a implementuje talent management program a program rozvoje manažerů. Má na starosti také implementaci speciálních rozvojových programů, např. Program Diverzita. Na předchozí pozici HR Development Specialisty ve společnosti T-Mobile se podílela na tvorbě a implementace strategie rozvoje lidských zdrojů, identifikaci potřeb a přípravě tréninků, webinářů, e-learningu, konferencí apod.Je certifikována na Hogan Personality Assessment.


Prof. Bob Garvey, Professor of Business Education, York St John Business School, Velká Británie

Prof. Bob Garvey

Professor Bob Garvey vede oddělení Business Education na York St John Business School. Je jednímz vedoucích evropských koučů a mentorů s dlouholetou akademickou i firemní praxí. Má rozsáhlézkušenosti napříč mnoha sektory, z velkých I malých společností, z veřejného I neziskového sektoru.Vytvořil mnoho vzdělávacích filmů a interaktivních tréninkových materiálů a přispěl do mezinárodníchwebinářů. Je autorem mnoha knih o koučování a mentorování.


Ing. Roman Chudoba,MSc,  prezident EMCC Czech, Praha

Roman Chudoba

Zaměřuje se na koučování vedoucích a řídících pracovníků v pracovním kontextu. Ve své práci volí systemický přístup. Absolvoval Stavební fakultu ČVUT, obor Ekonomika a řízení stavebnictví a Sheffield Hallam University (UK), kde získal titul MSc. in Coaching & Mentoring. Vedle zaměření na řešení potíží a hledání řešení je jeho zájmem především hledání smyslu. Dále se specializuje na organizační rozvoj, organizační politiku a získávání vlivu, komunikaci, vyjednávání, budování a rozvoj vztahů, definování strategie, taktik a procesů, vedení a práci s lidmi/týmem, prezentaci a veřejné vystupování, charisma, kariérový postup, rovnováhu pracovního a soukromého života, zvyšování odolnosti vůči psychické zátěži, emoční inteligenci, komunikaci a řešení citlivých záležitostí, trvalý osobní a odborný rozvoj a týmový koučink. Je členem CMI – Coaching and Mentoring International a prezidentem EMCC CZECH.


Ing. Kateřina Kovářová, vedoucí oddělení Vzdělávání, rozvoj a nábor, ArcelorMittal Ostrava

Kateřina Kovářová

Vystudovala Vysokou školu báňskou, Fakultu metalurgie a materiálového inženýrství. V současné pracuje na pozici vedoucí oddělení vzdělávání a  rozvoj zaměstnanců  v ArcelorMittal Ostrava a.s., největší hutní společnosti v České republice.  Oblastí firemního vzdělávání se zabývá od roku 1994, má zkušenosti s přípravou a realizací rozvojových programů pro různé skupiny zaměstnanců, podílela se na zavedení systému hodnocení s návazností na odměňování. Měla na starosti koučingové programy pro talenty a top management.


Mgr. Tomáš Křižánek, Senior specialista rozvoje lidských zdrojů, ČEZ, a. s., Praha

Tomáš Křižánek

Jako Senior specialista rozvoje lidských zdrojů ve společnosti ČEZ má na starosti mimo jiné tvorbu koncepce e-learningového vzdělávání, spolupráci s garanty obsahu e-learningových kurzů, tvorbu a reporting testů k e-learningovým kurzům, spolupráci při tvorbě návrhu rozpočtu a kontrolu čerpání příslušných položek rozpočtu. V minulosti měl v ČEZ na starosti také návrh a přípravu rozvojových programů pro specifické skupiny v návaznosti na personální strategii firmy, přípravu rozvojových programů k realizaci, komunikace s dodavateli, sběr, analýza a vyhodnocení zpětné vazby z programů, zajištění programu koučování a sběr zpětné vazby od koučovaných, konzultace a podporu business partnerům v oblasti rozvoje lidských zdrojů a komunikaci vytvářených nástrojů pro rozvoj zaměstnanců do Skupiny ČEZ. V minulosti pracoval v Institutu environmentálních služeb jako Projektový manažer firemního vzdělávání a jako lektor Aj. Vystudoval Personální management na Fakultě sociálních věd UK a Pedagogickou fakultu UK.


Ing. Vladimír Kysela, Senior Vicepresident, Strategic Business Development Manager, ředitel divize procesní automatizace pro ČR, SR, Maďarsko a Ukrajinu, ABB s.r.o., Praha

Vladimír

Jeho kariéra vedla přes různé oblasti (energetika, průmyslová automatizace, výroba, stavebnictví, poradenství a veřejná správa) a pozice až na seniorské pozice v řízení komplexních obchodních celků a multikulturních projektech na mezinárodní úrovni. Má zkušenosti v oblastech strategického plánování, business developmentu, vedení a motivace týmů, change managementu, koučinku a mentorinku a strategického project managementu. V součastosti působí na pozici Strategic Business Development Manager ve společnosti ABB Czech Republic a zároveň jako ředitel divize procesní automatizace pro ČR, SR, Maďarsko a Ukrajinu. Absolvoval kurz koučinku na Erickson College International Prague a interní trénink pro mentory společnosti ABB.


Lis Merrick, MBA, MSc, Executive Coach and Mentor, Managing Director of Coach Mentoring Ltd., Velká Británie

Lis Merrick, MBA, MSc

Její kariéra kouče a mentora následovala po úspěšné kariéře v oblasti lidských zdrojů ve spoelčnostech Merrill Lynch, European Investment Banking and The Thomas Cook Group. Je Managing Director společnosti Coach Mentoring Ltd., ředitelkou Professional Mentor Academy Ltd., členem rady a akteditovaným expertem pro mezinárodní standardy mentoringových programův Employment (ISMPE) a hostujícím spolupracovníkem Coaching and Mentoring Research Unit at Sheffield Business School. Byla zvolena !Osobností mentoringu 2011/12” ve Work magazine ve Velké Británii. Její zkušenosti s tvorbou a rozvojem mentoringových programů jsou díky realizovaným vice než 60 programům uznávány nejen ve Velké Británii, ale i mezinárodně. Pravidelně publikuje a přenáší o mentoringu a koučingu a působí jako exekutivní kouč a mentor na globální úrovni a má 25 let zkušeností s prací v interkulturním prostředí. Mezi jejími klienty jsou například Evropská banka pro obnovu a rozvoj, Jardine Lloyd Thompson Group, IHC Merwede, Unilever, WWF, Abercrombie & Kent, Robert McBride Ltd., JP Politikens Hus, University of Edinburgh, York St. John University, Asda, Royal Society of Chemistry, Save the Children and Irwin Mitchell LLP. V současné době pracuje na knihách “Coaching Women at Work” and “The Mature Coach”.


PhDr. Ingrid Němečková, Head T&D Specialist, ING a lektor, poradce, terapeut, Praha

PhDr. Ingrid Němečková

Má 10 let praxe v mezinárodních korporacích v oblasti Training & Development a kariérního a manažerského rozvoje. Je certifikovaným koučem, členem EMCC. Absolvovala terapeutický výcvik (Integrativní psychoterapie zaměřená na tělo; Krizová intervence) a výcviky NLP Practitioner, NLP New Code Practitioner, NLP Master Practitioner. Je certifikována na Hogan Personality Assessment. V současné době je Head T&D Specialist ve společnosti ING, kde se věnuje Talent Managementu, T&D projektům a má na starosti customer experience program. Zároveň působí jako konzultant, kouč a trenér v oblasti manažerských dovedností a life managementu. Před ING působila ve společnostech Komerční banka jako Head of Managerial Development a T-Mobile jako Training Specialist.


Mgr. Martina Neuwirthová, Senior Manager Learning & Development, GE Money Bank, Praha

Martina Neuwirthová

Její pracovní kariéra je spjata se společností GE Money Bank, kde začala jako Reporting Specialist a posléze jako CRM Data Analyst. V pozici marketingového manažera byla zodpovědná za reporting produktových kampaní, za ad-hoc a pokročilé analýzy a zaměřuje se na targeting, profilování a segmentaci zákazníků a hodnocení dopadů marketingových kampaní. V současné době pracuje na pozici Senior HR Manager Learning & Development a podílí se mimo jiné na mezinárodním projektu „Mentoring pro talentované ženy“. Má zkušenosti s Lifecycle Managementem. 10 let pracovala ve společnosti Deloitte jako Learning & Development Manager.


Mgr. Renáta Nocciolini, Koučovací centrum ČSOB, Praha

Mgr. Renáta Nocciolini

V Koučovacím centru ČSOB má jako specialista rozvoje kariéry a kouč zodpovědnost za individuální interní koučink v bance a organizaci aktivit pro interní kouče, poradenství pro vybrané útvary v oblasti rozvoje a vzdělávání, facilitaci, individuální a týmové koučování. Jako HR manažerka a HR projektová manažerka působila v Banco Popolare ČR / Equa bank a v Komerční bance. Absolovala koučovací výcvik akreditovaný EMCC a výcvik facilitace.


Ing. Michaela Nováková, Ph.D., vedoucí odboru nákup, ČKD Praha DIZ, a.s.

Ing. Michaela Nováková

Její kariéra vedla přes různé pozice ve společnosti SYNTHOS (dřive Kaučuk Kralupy), kde působila jako controller, nákupčí, vedoucí nákupu. S koučem Ing. Vlaďkou Roldánovou spolupracuje od listopadu 2012, kdy ve společnosti SYNTHOS nastoupila do pozice ředitele Nákupu a Investic. Má zkušenosti v oblasti nákupu, vyjednávání, reorganizace nákupu, návrhu system odměňování, vedení a motivace mezinárodního týmů. V současné době od června 2014 působí ve společnosti ČKD Praha DIZ na pozici vedoucího nákupu. S koučem Ing. Vlaďkou Roldánovou spolupracuje i nadále, hlavně v oblasti komunikace a osobnostního rozvoje.


Ing. Vladimíra Roldánová, certifikovaný kouč, trenérka a konzultantka, Maintena Trainings,  Praha

Ing. Vladimíra Roldánová

Je certifikovanou koučkou, trenérkou a konzultantkou, členkou EMCC. Má 13letou zkušenost s vedením kurzů, konzultačních seminářů a koučování on-the-job. Zaměřuje se zejména problematiku implementace změn a vyrovnávání se s jejich důsledky a na prevenci manipulace v pracovních vztazích a osobních vztazích. Jejím aktuálním projektem je Forum Industriale, praktická řešení pro výrobní sféru, což je platforma zaměřená na řešení rozvojových potřeb průmyslových firem.


Mgr. Jana Skalková, manažerka týmu Rozvoj zaměstnanců, ČSOB, Praha
Jana Skalková

Vystudovala Sociologii a Personální management na FSS MU v Brně. Pracovala jako lektorka a koordinátorka domácích i zahraničních projektů, zaměřených na interkulturní management, efektivní komunikaci a prevenci konfliktů a jako konzultantka ve společnosti Solutions HR Specialists. Od roku 2007 působí v ČSOB – nejprve na pozici interní lektorky, v současné době působí jako manažerka týmu Rozvoj zaměstnanců. Je spoluautorkou ČSOB Programu pro maminky a tatínky, který získal řadu ocenění (HR Excellence Award, Společnost přátelská rodině, Top odpovědná firma – firma 21. Století). Jana je interní koučkou, absolvovala výcviky Emočního leadershipu, VTI, v současné době prochází výcvikem Gestalt přístupu. Je velkou fanynkou konceptu Vědomý business.


Mgr. Ondřej Slabý, HR manažer pro ČR a SR, Coca-Cola HBC, Praha

Ondřej Slabý

Pracuje jako personální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Coca Cola HBC. V předchozí praxi se jako HR manažer nebo manažer pro rozvoj lidských zdrojů podílel na rozvoji zaměstnanců společností Kimberly Clark, GE Money, Contactel, T-Mobile a Eurotel, a to jak v ČR, tak na regionální úrovni.


Prof. Reinhard Stelter, PhD., Head of Section Human and Social Sciences, University of Copenhagen, Dánsko

Prof. Reinhard Stelter, PhD.

Je profesorem sportovní psychologie a koučování ve sportu na University of Copenhagen a hostujícím profesorem na Copenhagen Business School (Master of Public Governance), má PhD. z psychologie. Vede take sekci humanitních a sociálních věd na Coaching Psychology Unit na katedře výživy, tréninku a sportu University of Copenhagen. Je akreditovaným členem a čestným viceprezidentem International Society of Coaching Psychology (ISCP) a členem veděckého poradního výboru The Institute of Coaching na Harvard Medical School. Je vědcem a aktivně působí na poli psychologie koučingu ve vlastní praxi a spolupracuje s Copenhagen Coaching Center, kde vyučuje v rámci dvouletého Master programu v oboru koučingu. Jeho nová kniha se jmenuje Third Generation Coaching – a Guide to Narrative-Collaborative Theory and Practice”.


Patrik Šlechta, ACC, Senior IT Manager & Certified Coach, GE Money Bank, Praha

Patrik ŠLechta

Manažer s více než desetiletou zkušeností s podporou rozvoje jednotlivců a týmů jako leader, mentor a kouč. Původním zaměřením konzultant v oblasti informačních technologií, se specializací na velké databáze a business intelligence. Práce s lidmi ho postupně natolik uchvátila, že vystudoval Řízení lidských zdrojů a Andragogiku. Absolvoval výcvik psychologického koučování u Radvana Bahbouha a další odborné i sebezkušenostní rozvojové programy např. Gestalt, Transakční analýza, Krizová intervence apod. Je certifikovaným koučem ACC u International Coach Federation. Aktuálně své obzory rozšiřuje studiem Terapeutického poradenství na Institute of Counselling v Glasgow. Ve společnosti GE Money Bank pracuje již 12 let, v současné době jako Senior Manager IT Service Delivery a vedle své manažerské práce nadšeně působí jako mentor a kouč.


Leni Wildflower, PhD, PCC, executive coach, author and educator, Velká Británie

Leni Wildflower, PhD, PCC

Má 20 let zkušeností jako executive kouč, autor a lector, pracovala v USA, Velké Británii, Evropě, Číně a Latinské Americe. Její vášní je jako kouč inspirovat klienty k tomu, aby dosáhli nových úrovní efektivity a schopnosti jasného myšlení. Jako innovator a průkopník noých přístupů v koučování vyvinula program tréninků koučování na Fielding Graduate University v Santa Barbara a spolupodílela se na publikaci The Handbook of Knowledge Based Coaching: From Theory to Practice. Její nova kniha The Hidden History of Coachingprozkoumává fascinující historii teorie a praxe koučů, kteří přispěli k tomu, co dnes o koučování víme. Je expertem na blended learning a online vzdělávání. Absolvovala University of California, Masters degree získala na University of Hawaii. Na Fielding Graduate University in Human and Organizational Development získala titul PhD. Je koučem certifikovaným International Coach Federation a certifikaci take získala v oborech Change Management, Immunity to Change, MBTI and Motivational Interviewing.


Mgr. Markéta Závodská, Senior specialista rozvoje lidských zdrojů, ČEZ, a. s., Praha

Tomáš Křižánek

Jako Senior specialista rozvoje lidských zdrojů ve společnosti ČEZ má na starosti návrh, přípravu a realizaci rozvojových programů včetně hospitací a zajištění zpětné vazby, konzultaci a podporu business partnerům a zaměstnancům v oblasti rozvoje lidských zdrojů, realizaci a organizaci výběrových řízení dodavatelů a spolupráci při tvorbě koncepce systému vzdělávání. Jako HR specialista pracovala také ve společnostech ČD – Telematika a.s. a Save Max Advertising s.r.o.. Vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitě Hradec Králové, je absolventkou kurzu koučování Academy of Coaching Excellence a INSIGHTS osobnostní typologie.